obrazek tla

Folio:forum gram.pl

forumgrampl

Layout dla forum gram.pl, który brał udział w ogłoszonym tam konkursie. Był jednym z dwóch zwycięzców konkursu.

Przedstawiony na tej stronie layout dla forum.gram.pl powstałprzy okazji zorganizowanego przez gram.pl konkursu na layout. Uczestnikom przekazano między innymi pliki html, będące przykładami poszczególnych stron forum. Jedynym elementem podlegającym zmianom był plik arkuszy stylów. Można więc było zmieniać poszczególne grafiki oraz kolorystykę.

Do konkursu utworzyłem trzy layouty, chociaż pierwszy z nich powstałna szybko tylko i wyłącze na nie do końca serio prośbę o różowy wygląd forum. Pozostałe dwa, przedstawione poniżej były jak najbardziej poważną próbę powalczenia o nagrodę - rzeczową oraz umieszczenie layoutów po ewentualnych poprawkach do wyboru dla użytkowników forum.

Layout z kotem był pierwszym przedstawionym layoutem wprowadzającym tak duże zmiany w stosunku do standardowego białego czy czarnego wyglądu forum. Został on doceniony i znalazł się obok layoutu innego użytkownika sród nagrodzonych.

Z nieznanych mi powodów nagrodzone prace nigdy nie zostały wprowadzone, pomimo tego, że spodobały się zarówno redakcji serwisu jak i samym użytkownikom.

forumgrampl forumgrampl forumgrampl forumgrampl forumgrampl forumgrampl forumgrampl forumgrampl

Linki:

do góry

na blogu

Etykiety dla przypraw

etykieta_przyprawy

Tapeta miastomania

tapeta_miasto

Tapeta Revolution Overdrive

tapeta_revolution

przejdź na blog