obrazek tla

Game:IcePalace

icepalace

Połyskujące ściany lodowego pałacu stały się miejscem zaciętych walk. Tylko od Ciebie zalezy kto zwycięży. Mapy w tym samym stylu do trzech różnych stylów gry: Capture The Flag, Bombing Run oraz Double Domination.

IcePalace jest jedną z pierwszych prób zabawy z edytorem do gry UT2004. Mapa ta przechodziła przez wiele zmian, które w mniejszym lub większym stopniu zmieniały jej układ. Stylistyka inspirowana jest jedną z już istniejących map w grze dla trybu DeathMatch.

W trybach CTF oraz BR są to dwie symetryczne bazy połączone 4 ściezkami łączącymi się między sobą w kilku punktach. Cele gry znajdują się w wiekszych pomieszczeniach nad sadzawkami z mroźną wodą powoli zabierającą życie graczom. Najsilniejsze bronie oraz PowerUpy rozmieszczone są poza głównymi ścieżkami.

W drybie Domination mapa składa się z jednej sekcji jak w trybach CTF oraz BR z dodatkowym obszarem na zewnątrz dla drugiego punktu dominacji. Między oboma punktami prowadzi jedna otwarta ścieżka (z tego powodu trudniejsza do pokonania) oraz kilka bocznych, acz dłuzszych dróg.

INFORMACJE

Tryb gry: CTF, BR, DOM
Liczba graczy: 8-12
Niestandardowe tekstury lub meshe: Nie
Wymagania: Podstawowa wersja UT2004

icepalace icepalace icepalace icepalace icepalace icepalace

Linki:

Video:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

do góry

na blogu

Etykiety dla przypraw

etykieta_przyprawy

Tapeta miastomania

tapeta_miasto

Tapeta Revolution Overdrive

tapeta_revolution

przejdź na blog