obrazek tla

Home:ABOUT

About

Nazywam się Krzysztof Bień. Jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej. Grafika i webmastering są jednymi z moich pasji, które ostatnio intensywnie rozwijam. Mam też trochę doświadczenia w dziedzinie projektowania poziomów do gier.

W przypadku projektowania stron internetowych, pracuję z takimi technologiami jak:

  • HTML, XHTML
  • CSS
  • PHP
  • MySQL
  • JavaScript

Pracuję w środowiskach:

Adobe: DreamWeaver, Flash, Photoshop
Miscrosoft: Windows XP/Vista, Office
Inne: OpenOffice, GIMP, CorelDRAW, XAMPP, Notepad++

DOŚWIADCZENIE

Większość rzeczy jakie znam poznałem podczas samodzielnej nauki. Ponadto od ukończenia pierwszej szkoły zająłem się kształceniem w dziedzinach związanych z informatyką. W 2002 roku ukończyłem studium policealne w Lubelskim Centrum Edukacji Zawodowej na kierunku Technik Informatyk. W 2008 ukończyłem studia na Politechnice Lubelskiej, na kierunku Edukacja Techniczno Informatyczna ze specjalnością Informatyka z techniką, gdzie otrzymałem tytuł magistra inżyniera. Moja praca magisterska byłą związana z technologiami informatycznymi, wtedy po raz pierwszy zacząłem rozwijać umiejętności związane z PHP i MySQL.

Jeszcze w trakcie studiów, moja amatorska praca związana z projektowaniem poziomów do gier pozwoliła mi na zdobycie pracy w Metropolis Software w Warszawie, gdzie odpowiadałem za poziomy do trybu dla wielu graczy oraz inne aspekty związane z tym trybem. W przeciągu ostatnich miesięcy, ukończyłem szkolenia "Grafika komputerowa" oraz "Techniki WWW" w eduZETO w Lublinie.

Aktualnie, oprócz autorskich projektów związanych z webmasteringiem, poświęcam się prowadzeniu fanowskiej strony poświęconej grze StarCraft II, do której tworzyłem ostatnio nowy layout.

TA STRONA

Portfolio które chciałbym zaprezentować na tej stronie to zbiór części moich dotychczasowych prac związanych z webmasteringiem, projektowaniem poziomów oraz innych rzeczy, przy których miałem do czynienia z grafiką komputerową.

na blogu

Etykiety dla przypraw

etykieta_przyprawy

Tapeta miastomania

tapeta_miasto

Tapeta Revolution Overdrive

tapeta_revolution

przejdź na blog