obrazek tla

Home:BLOG

Etykiety dla przypraw

Dodano: 2011-03-06

etykieta_przyprawyW dziale Filio/Other dodałem grafiki etykiet do słoiczków z przyprawami.

Tapeta miastomania

Dodano: 2011-02-22

tapeta_miastoW sekcji Folio/Other pojawiło sięmoje najnowsze dzieło - tapeta związana z miastem Lublin. Przedstawia ona miejski ratusz oraz fragment starego miasta. Tapeta dostępna jest w kilku rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych

Tapeta Revolution Overdrive

Dodano: 2011-02-02

tapeta_revolutionW dziale Folio/Other dodałem tapetę związaną z grą StarCraft 2: Wings of Liberty. Ta rewolucyjna tapeta dostępna jest w kilku rozmiarach.

Nowa mapa do UT3

Dodano: 2011-02-02

mapa_halcyonDział Game/UT3 uzupełniłem o dane na temat mojej nowej mapy dla gry Unreal Tournament 3. Jest to pierwsza moja mapa dla tej gry. HalcyonDays jest mapą dla trybu warfare. W sekcji jej poświęconej znajdują się szczegółowe informacje na temat rozgrywki, poszczególnych punktów kontrolnych oraz minimapa.

Start Strony

Dodano: 2011-02-01

Witam na mojej stronie poświęconej moim pracom związanym z grafiką i projektowaniem poziomów.Każdą z tych rzeczy zacząłem zajmować się początkowo amatorsko już wiele lat temu. Od tamtego czasu cały czas rozwijam swoje umiejętności w dziedzinie grafiki komputerowej, projektowanie stron internetowych oraz projektowania poziomów do gier. Ta strona jest czymś w rodzaju mojego portfolio, na której chciałbym przedstawić część z moich dotychczasowych prac.

na blogu

Etykiety dla przypraw

etykieta_przyprawy

Tapeta miastomania

tapeta_miasto

Tapeta Revolution Overdrive

tapeta_revolution

przejdź na blog